MC BaSSbaraS

Booking or contact here

Česká verze
Barbora Domalipova (stage name MC BaSSbaraS) strarted as vocalist with a few DJs in Karlovy Vary city. There she had performances on International Cinema Festival, after which she got an offer to work in Prague.
Her Prague career started at Hells Boat - every year party with DJs from Pekelnej Bar hold by DJ Otik. After that she became a resident MC at Pekelnej Bar. Few months late she joined the polyXonic project, which turned into the polyXonic DJ&MC project. Project became famous all over the Czech Republic because of its resident party MOC NOC. MC BaSSbaraS played in such clubs as: Radost FX, Kotnov, Yes Club Pargue, Touster, Očko, Paradox, Temple and other. Nowadays she works as MCJ (MC+DJ) BaSSbaraS.MC BaSSbaraS
English
V 18 letech začínala jako MC BaSSbaraS a vokalistka po boku mnoha DJs z Karlových Varů se kterými sbírala nové zkušenosti. Její ambice se ale stále zvyšovali a po tom co vystupovala na dvou ročnících Mezinárodního Filmového Festivalu v K. Varech, dostala nabídku vystupovat v Praze.

Její pražská klubová scéna začala na Pekelném parníku, který každoročně pořádala líheň pražských Djs z Pekelnýho Baru v čele s Dj Otíkem. Posléze zde také dostává rezidenturu jako MC.

Netrvalo moc dlouho a zaujala projekt polyXonic, kteří jí zaangažovali a výsledkem tak byl nový polyXonic DJ & MC project. S tímto projektem se proslavili zejména svou rezidentní nocí MOC NOC, se kterou objížděli celou ČR. Dostala se tak do klubů jako jsou např.: Radost FX, Kotnov, Yes Club Pargue, Touster, Očko, Paradox, Temple a další. Nyní se rozhodla vystupovat také jako MCJ (MC+DJ) BaSSbaraS.
contact us
polyXonic
Michael PolyXonic
MC BaSSbaraS
Bertram